“Yazılım ve bilgisayar bizim işimiz! SDD size özel çözümler sunar.”

“Size özel çözümler üretiyoruz. Bizimle başka yazılıma ihtiyacınız yok!”

“15 yıllık tecrübemiz ve teknik kadromuzla sektördeyiz!”

System Design & Development
telefon

1999
 • SYBASE firması ile çözüm ortaklığı imzalandı, uygulama geliştirirken Sybase ürünleri kullanılmaya karar verildi.
 • Hukuk sektöründe Baro Otomasyonu için ilk müşterimiz İstanbul Barosu ile anlaşma imzalandı. Şimdiki Baro Bilgi Sistemlerinin ilk örneği olacak proje başlatıldı.
2000
 • SDD-BARO Yazılımı piyasaya sürüldü. Baroların ihtiyacı olan her konuda otomasyon sunan bir yazılımdır. İçerisinde Evrak, Kayıt, Staj, Sicil, Sigorta,Şikayet ve Disiplin, Aidat takibi, Genel Muhasebe, CMK, Adli Yardım,Seminer, Yönetim Kurulu gibi modülleri bulunmaktadır.
2001
 • Yaşamnet firması için “çok katlı pazarlama (network marketing)“ yazılımı hazırlandı.
 • US Tekstil için mümessillik yazılımı hazırlandı. Yurtdışı müşterilerinden alınan iş emirleri, Türkiye’deki çeşitli firmalarda yaptırılmaktadır. Yazılım bu işlerin aşamalarını takip edebilmekte ve çeşitli raporlarla müşterileri bilgilendirmektedir.
2003
 • AGROSOFT Sigortacılık Yazılımı projesi uygulamaya konuldu. Bitkisel ürün ve Çiftlik Hayvanları sigortalarının risk inceleme, poliçe ve hasar organizasyonunu takip eden otomasyon projesidir.
2004
 • AGRONET Yazılımı uygulamaya konuldu. Türkiye çapında 6.000 üzeri veteriner ve ziraat mühendisinin online işlem yapabildiği web tabanlı komple bir otomasyon projesi, AGROSOFT yazılımı ile entegre çalışan bir yazılımdır.
2005
 • BELMIS projesi başlatıldı. Belediyelerin Fen İşleri, Park ve Bahçeler ve Makine İkmal bölümleri için ekip ve ekipman takibinin yapılmasını kolaylaştırmak amaçlı bir proje gerçekleştirildi.
 • ÜNİ-SAY, Üniversitelerdeki Döner Sermaye Saymanlıkları ve İşletmesi için hazırlanan Döner Sermaye Bütçesi birimsel bazda konsolide edilebilen, Tüm birimlerin (Üniversite bazında) konsolide edilerek yönetilebilecek esneklikte Bütçe Yönetimi, Tedarik Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Taşınır Yönetimi ve Faturalama modüllerinden oluşan projesi piyasaya sunuldu.
2008
 • ÜNİ-DİŞ, Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinde kullanılmak üzere Diş Hastane Otomasyonu projesi piyasaya sunuldu.
2009
 • ÜNİ-HBYS, Üniversite Hastaneleri için Hastane Bilgi Yönetim Sistemi projesi piyasaya sunuldu.
2010
 • BARONET, avukatların barodaki işlemlerini online yapabilmeleri amacıyla geliştirilmiştir. Adres ve haberleşme bilgileri gibi kişisel işlemler; aidat borçlarını takip edebileceği ve hatta ödeyebileceği muhasebe işlemleri; görevlendirme, puan, alacağı ödeme bilgilerini takip edebileceği, çalışma günlerini ve mazeretlerini girebileceği CMK işlemleri; görevlendirme ve alacağı ödeme bilgilerini takip edebileceği adli yardım işlemleri; hakkındaki şikayet ve disiplin dosyalarını takip edebileceği bölümlerden oluşmaktadır.
2011
 • CMK Asistan, kurumların telefon veya yazıyla barodan avukat taleplerini daha hızlı ve sistemli takip edebilmeleri amacıyla geliştirilmiştir. Karakol, Jandarma, Savcılık ve Mahkemelerden oluşan kurumlar için oluşturulan BARONET sayfalarından girilen talepler, CMK Asistan tarafından anlık olarak değerlendirilip, en kısa sürede avukat atanması işlemi otomatik olarak yapılmaktadır.
2012
 • SDD-DİŞ, Özel Diş Polikliniklerinin yazılım ihtiyaçlarını karşılayabilmek için üretilmiştir. Doktorların işlerini görsel olarak takip edebilmeleri, fiyatlandırıp değişik teklifler sunabilmeleri, farklı tedavi planları oluşturabilmeleri sağlanmıştır. Hastalardan yapılan tahsilatlar ve iadeler takip edilebilmekte, doktorlara verilen primler sistem tarafından otomatik oluşturulmaktadır. Hastanenin her türlü giderlerinin takip edilmesi sağlanmış olup, birçok rapor ve grafikle satış, pazarlama ve yönetim birimleri desteklenmektedir.
2013
 • SDD-OTEL, Sosyal tesis işletmelerinin konuk evleri için tasarlanmış bir otel yazılımıdır. Rezervasyon, check-in, check-out, oda durum, rack, housekeeper, avans, makbuz, fatura, stok, muhasebe, PolNet entegrasyonu mevcuttur.

Copyright ©2014 SDD