“Yazılım ve bilgisayar bizim işimiz! SDD size özel çözümler sunar.”

“Size özel çözümler üretiyoruz. Bizimle başka yazılıma ihtiyacınız yok!”

“15 yıllık tecrübemiz ve teknik kadromuzla sektördeyiz!”

System Design & Development
telefon

140x140

ÜNİ-SAY

Marmara Üniversitesi

Döner Sermaye İşletmesi ve Saymanlığının yazılım ihtiyaçları 2005 yılından itibaren firmamız tarafından karşılanmaktadır. SDD ÜNİ-SAY yazılımının Bütçe, Tedarik, Taşınır, Faturalama, Cari, Vezne ve Muhasebe modülleri, 44 harcama birimi için 74 kullanıcı tarafından tam entegre olarak kullanılmaktadır.

140x140

ÜNİ-SAY

Boğaziçi Üniversitesi

140x140

ÜNİ-SAY

Yıldız Teknik Üniversitesi

Döner Sermaye İşletmesi ve Saymanlığının yazılım ihtiyaçları 2008 yılından itibaren firmamız tarafından karşılanmaktadır. SDD ÜNİ-SAY yazılımının Bütçe, Tedarik, Taşınır, Faturalama, Cari, Vezne ve Muhasebe modülleri, 34 harcama birimi için 10 kullanıcı tarafından tam entegre olarak kullanılmaktadır.

140x140

ÜNİ-SAY

Trakya Üniversitesi

Döner Sermaye İşletmesi ve Saymanlığının yazılım ihtiyaçları 2007 yılından itibaren firmamız tarafından karşılanmaktadır. SDD ÜNİ-SAY yazılımının Bütçe, Tedarik, Faturalama, Cari ve Muhasebe modülleri, 8 harcama birimi için 18 kullanıcı tarafından tam entegre olarak kullanılmaktadır.

140x140

ÜNİ-SAY

Kastamonu Üniversitesi

Döner Sermaye İşletmesi ve Saymanlığının yazılım ihtiyaçları 2009 yılından itibaren firmamız tarafından karşılanmaktadır. SDD ÜNİ-SAY yazılımının Bütçe, Tedarik, Taşınır, Faturalama, Cari, Vezne ve Muhasebe modülleri, 4 harcama birimi için 4 kullanıcı tarafından tam entegre olarak kullanılmaktadır.

140x140

ÜNİ-SAY

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Döner Sermaye İşletmesi, yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2015 yılında ÜNİ-SAY'ı kullanmayı tercih etti. Gelirlerini takip edebilmek için Gelir modülünün yanısıra Kurs ve Fatura modüllerini kullanarak, Pay Dağıtımlarını yapacaktır. Giderlerini takip edebilmek için de Tedarik, Stok ve Demirbaş modüllerini kullanacaktır. Tedarik modülünü Bütçe modülüyle entegre kullanarak gerçek zamanlı bütçe takibi yapabilecektir. Muhasebe modülünü de kullanarak, tüm işlemlerinin hatasız olmasını sağlayacaktır.

140x140

ÜNİ-SAY

Bursa Teknik Üniversitesi

Döner Sermaye İşletmesi, yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2018 yılında ÜNİ-SAY'ı kullanmayı tercih etti. Gelirlerini takip edebilmek için Gelir modülünün yanısıra Kurs ve Fatura modüllerini kullanarak, Pay Dağıtımlarını yapacaktır. Giderlerini takip edebilmek için de Tedarik, Stok ve Demirbaş modüllerini kullanacaktır. Tedarik modülünü Bütçe modülüyle entegre kullanarak gerçek zamanlı bütçe takibi yapabilecektir. Muhasebe modülünü de kullanarak, tüm işlemlerinin hatasız olmasını sağlayacaktır.


Copyright ©2014 SDD